výprodej
Výprodej - akce končí za 0 dní 4 hodin 0 minut 19 vteřin
výprodej

Kariéra

Jakožto významný prodejce značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1999, vypisujeme výběrové řízení, pro nově vznikající pozice v našem týmu.

kariéra v koloshop.cz

Aktuálně volné pozice Koloshop s.r.o.

Prodejce kamenné prodejny (centrála Teplice)

Do naší nové moderní centrály v Teplicích přijmeme na HPP nového kolegu/kolegyni na pozici Prodejce kamenné prodejny v Teplicích.

Náplň práce:

- aktivní komunikace se zákazníky

- poradenství zákazníkům při nákupu zboží

Požadujeme:

- aktivní komunikační přístup

- ochotu pracovat na rozvoji svých schopností

- příjemné vystupování

- základní orientaci v jízdních kolech (další vás naučíme)

- aktivní cyklista (cyklistka) výhodou

- znalost základní práce na PC

- zkušenosti práce s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR

- tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy

- místo výkonu práce Teplice (centrála)

- nadstandardní ohodnocení (po zapracování, což chceme všichni co nejdříve)

- zvýhodněný nákup sportovního vybavení

- vhodné i pro absolventa(ku)

Nástup možný od 12/2021.

Zaujala Vás tato pozice? Pište na kariera@koloshop.cz nebo klikněte níže na "Mám zájem o tuto pozici".

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat na kariera@koloshop.cz

0 produkty k porovnání
Porovnat