Kariéra

Jakožto významný prodejce značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1999, vypisujeme výběrové řízení, pro nově vznikající pozice v našem týmu.

Aktuálně volné pozice Koloshop s.r.o.

Picker(ka) (skladník) centrála Teplice

Do naší nové moderní centrály v Teplicích přijmeme na DPP / Smlouvu na dobu určitou do 08/2020 nové kolegy na pozici Picker(ka).

Náplň práce:

- příjem a výdej zboží, zatřídění, skladové pohyby

- evidence přijatého zboží, kontrola, naskladnění

- příprava zásilek k expedici

Požadujeme:

- aktivní přístup

- příjemné vystupování

- aktivní cyklista výhodou, nikoliv podmínkou

- systematičnost, dotahování úkolů do konce

Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR

- tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy

- vhodné pro studenty VŠ

- místo výkonu práce Teplice (nová centrála)

- základní složku platu + motivační finanční program s řadou dalších benefitů, celkově velmi nadprůměrné ohodnocení

- zvýhodněný nákup sportovního vybavení, možnost testování kol

Nástup možný ihned.

Zaujala Vás tato pozice? Pište na kariera@koloshop.cz nebo klikněte níže na "Mám zájem o tuto pozici".

Asistent/ka prodejny (prodejna Praha)

Na pobočku Koloshop.cz do Prahy přijmeme na DPP nového kolegu na pozici Asistent/ka prodejny v Praze.

- vydávání objednávek

- doplňování prodejny

- aktivní komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- aktivní komunikační přístup

- ochotu pracovat na rozvoji svých schopností

- základní orientaci v jízdních kolech (další vás naučíme)

- aktivní cyklista (cyklistka) výhodou

- znalost základní práce na PC

- zkušenosti práce s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- místo výkonu práce Praha

- zvýhodněný nákup sportovního vybavení

- vhodné i pro absolventa(ku), studenty VŠ

- práce na DPP

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat na kariera@koloshop.cz

0 produkty k porovnání
Porovnat
Hledáte něco,
můžeme Vám pomoci?