výprodej
Sleva 10% - akce končí za 2 dní 4 hodin 54 minut 43 vteřin
výprodej

Kariéra

Jakožto významný prodejce značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1999, vypisujeme výběrové řízení, pro nově vznikající pozice v našem týmu.

Aktuálně volné pozice Koloshop s.r.o.

Prodejce kamenné prodejny (centrála Teplice)

Do naší nové moderní centrály v Teplicích přijmeme na HPP nového kolegu/kolegyni na pozici Prodejce kamenné prodejny v Teplicích.

Náplň práce:

- aktivní komunikace se zákazníky

- poradenství zákazníkům při nákupu zboží

Požadujeme:

- aktivní komunikační přístup

- ochotu pracovat na rozvoji svých schopností

- příjemné vystupování

- základní orientaci v jízdních kolech (další vás naučíme)

- aktivní cyklista (cyklistka) výhodou

- znalost základní práce na PC

- zkušenosti práce s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR

- tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy

- místo výkonu práce Teplice (centrála)

- nadstandardní ohodnocení (po zapracování, což chceme všichni co nejdříve)

- zvýhodněný nákup sportovního vybavení

- vhodné i pro absolventa(ku)

Nástup možný od 1. 2. 2021 nebo od 1. 3. 2021.

Zaujala Vás tato pozice? Pište na kariera@koloshop.cz nebo klikněte níže na "Mám zájem o tuto pozici".

Specialista Zákaznické podpory a reklamací (centrála Teplice)

Do naší nové moderní centrály v Teplicích přijmeme na HPP nového kolegu do zákaznické podpory a reklamací.

vyřizování reklamací

- vyřizování telefonických a e-mailových požadavků zákazníků

- podpora e-shopového prodeje

- správa položek na e-shopu

Požadujeme:

- pokročilou znalost práce na PC - (Word, Excel)

- vynikající znalost českého jazyka

- pečlivost, samostatnost, aktivní komunikační přístup

- přátelské vystupování (máme výborný kolektiv)

- aktivní cyklista (cyklistka) výhodou, nikoliv podmínkou

- pracovitost, loajálnost, imunita proti lhostejnosti :-)

- zkušenosti s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- vynikající kolektiv

- místo výkonu práce Teplice (nová centrála)

- práci na HPP

- vhodné pro studenty VŠ

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat na kariera@koloshop.cz

0 produkty k porovnání
Porovnat