Ahoj sportovci!

Publikováno: 9. 11. 2020
3 min. čtení
Sdílet

Každý rok dělám na konci závodní sezóny svojí soukromou bilanci. Letos nám do závodů hodil Covid vidle a tak nezbývá než posbírat střípky a být rád, že člověk zůstal zdráv, a doufat v lepší zítřky. Většina závodů byla přesunuta nebo úplně zrušena a tak ze 30 závodů, které pravidelně jezdím, zbylo 10.

Z toho :
5 x běh: Punk Mácháč Run Fest 10 km, Běkodo 4530 m, Krušnohorský půlmaraton 10 km 2. místo, Mácháč Run Fest  10 km, Mácháč Run Fest bosoběh 1,5 km 3. místo
3x triatlon: Bžanský triatlon 0,4 km - 17 km - 1km, Xterra Krušnoman triatlon Most 0,4 km - 16 km - 3 km, Glassman triatlon 0,7 km - 32 km - 6,4 km
1x silniční závod do vrchu Duchcov - Bouřňák 17 km (převýšení 660 m)
1x Sayfyho memoriál - horské kolo 26 km - 3 místo.

Naďa běh závod 2020

Získala jsem celkem 3 medaile. Užila jsem si každou minutu závodu a čas se svými sportovními přáteli. Děkuji správci naší kouzelné garáže, mému muži, za luxusní péči o naše kola. Kouzelnou garáž mi všichni závidí. Mojí dceři za fotky, support a taky, že mě občas dokopala k nějakému tréninku. Také děkuji Koloshopu za podporu. Ambasadorská činnost byla letos velmi omezená a tak jsem alespoň jezdila v Koloshop dresu na pivo na Barboru. :) Byla jsem vždycky vystajlovaná jako bych zrovna přijela z Tour de France, to se musí nechat.

Naďa Bžanský triatlon 2020

Ale největší challenge letošního roku pro mne byla změna zaměstnání, pro kterou jsem se rozhodla v lednu 2020, kdy Covid 19 ještě spal. Cítila jsem, že se po 10 letech potřebuji někam posunout, něco nového se naučit. Potřebovala jsem chytit nový vítr do plachet a zrovna začalo foukat... Vím, že za 5 nebo 10 let už bych tu odvahu neměla.

Přistupovala jsem k tomu od začátku jako k náročnému extrémnímu závodu nebo spíš k víceboji. Během krátké doby jsem musela oprášit všechny své znalosti a dovednosti, které jsem v posledních 15 letech nepotřebovala, abych se mohla vrátit zpět k akutní medicíně. Po úvodní etapě přišly vložené disciplíny, které v propozicích nebyly. Ty mne ve finále nezabily, ale posílily. Je to náročný vytrvalostní etapový závod a já jsem stále na trati. Nevzdávám to. Posouvám se pomalu dopředu, každý den jsem o krok dál. Tady platí, že cesta je cíl.

Naďa skupinové foto před závodem

Společně jsme vytvořili sehraný tým, který teď funguje jak dobře promazaný stroj a já jsem ráda, že jsem toho součástí. Je to stejné jako ve sportu, musíte se spolehnout jeden na druhého a hrát fair play a pak máte vyhráno.

Naďa, ambasadorka Koloshop.cz

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.