Vážení zákazníci, ve dnech 24. a 25. 2. 2020 bude z důvodu rekonstrukce uzavřena prodejna v Praze. Děkujeme za pochopení.

Kariéra

Jakožto významný prodejce značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1999, vypisujeme výběrové řízení, pro nově vznikající pozice v našem týmu.

Aktuálně volné pozice Koloshop s.r.o.

Pracovník expedice (centrála Teplice)

Náplň práce:

- balení zásilek pro zákazníky

Požadujeme:

- schopnost aktivní fyzické práce

- přátelské vystupování (máme výborný kolektiv)

- aktivní cyklista (cyklistka) výhodou, nikoliv podmínkou

- pracovitost, loajálnost, imunita proti lhostejnosti :-)

Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR

- vynikající kolektiv

- místo výkonu práce Teplice (nová centrála)

- práce na plný úvazek

Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pište na kariera@koloshop.cz nebo klikněte níže na "Mám zájem o tuto pozici".

Správce položek na e-shopu (centrála Teplice)

- správa položek na e-shopu

- tvorba nových položek

- editace stávajících položek

Požadujeme:

- pokročilou znalost práce na PC - (Word, Excel)

- vynikající znalost českého jazyka

- pečlivost, samostatnost, aktivní komunikační přístup

- zkušenosti s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- práci na DPP

Nástup možný od 03/2020

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat na kariera@koloshop.cz

0 produkty k porovnání
Porovnat
Hledáte něco,
můžeme Vám pomoci?