Náš Tip: bikerská Registrace
0
Nákupní košík
Cyklo
Sport
Hlavní stránka / Kariéra

Práce pro Koloshop.cz

Jakožto významný prodejce značkových cyklistických a sportovních produktů s tradicí od roku 1999, vypisujeme výběrové řízení, pro nově vznikající pozice v našem týmu:

MECHANIK KAMENNÉ PRODEJNY (POBOČKA PRAHA)

MECHANIK KAMENNÉ PRODEJNY (POBOČKA TEPLICE)

Náplň práce:

- servis kol a veškerého zboží, které Koloshop prodává
- aktivní komunikace se zákazníky
- poradenství zákazníkům v otázce servisu
- příjem kol na servis a jejich výdej

Požadujeme:

- aktivní přístup
- ochotu výrazně pracovat na rozvoji svých servisních dovedností na vysokou úroveň
- příjemné vystupování
- vynikající orientaci v cyklistice, jízdních kolech, cyklistických dílech a doplňkovém sortimentu
- aktivní cyklista
- praxe v oboru výhodou – maloobchod, velkoobchod nebo distribuce
- znalost práce na PC
- zkušenosti práce s účetním programem výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní a úspěšné firmy, jednoho z lídrů na trhu v ČR
- tým profesionálů a zároveň kolektiv sportovců s neformálními vztahy
- místo výkonu práce Praha (místo výkonu práce Teplice)
- základní složku platu + podíl na dosaženém obratu servisu + další benefity
- zvýhodněný nákup sportovního vybavení
- možnost testování kol

Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete vaše CV a motivační dopisy na kariera@koloshop.cz, děkujeme.